0

Terület

0

Vezető pozíció

0

Tanácsadó pozíció

Junior tanácsadó kollégát keresünk

Fiatal, de több év tapasztalattal rendelkező csapatunkba keresünk új kollégákat.

Központi irodánk Miskolcon található, de nem szükséges, hogy miskolci lakos légy!

Nálunk nincs tukmálás, nincs ügyfél szerződésekkel variálás a magasabb jutalék reményében!

Feladataid lesznek:

  • meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, felmerülő igények kiszolgálása
  • saját ügyfélkör kialakítása, bővítése
  • adminisztrációs tevékenység elvégzése

Elvárások:

  • közép, vagy felsőfokú végzettség
  • pénzügyi végzettség előny, de nem feltétel
  • vállalkozói szemlélet
  • A munkavégzéshez minimum MNB pénzügyi közvetítői vizsga, vagy diploma szükséges. Tapasztalat illetve nyelvtudás nem feltétel.
  • A munka mellékállásban is végezhető, egyetemi tanulmányok, vagy bejelentett munkaviszony mellett.

Amit kínálunk:

  • saját szakmai mentor segít neked
  • komoly anyagi támogatást adunk a pályakezdéshez, ami nem pár hónapra szól, hanem amíg nálunk dolgozol!(nettó 150.000 forint -tól/hó)
  • csapatépítőkön vehetsz részt
  • teljesítményed alapján különféle ajándékokban részesülhetsz (pénz, tárgyi, utazás)
  • titkárnő segíti az ügyes-bajos dolgaid
  • Előrelépési lehetőség nyitott
  • Minden segítséget, hogy sikeres légy, hisz akkor mi is sikeresek vagyunk 🙂

Ha szimpatikus az ajánlat, akkor jelentkezz hozzánk, az ország bármely részéről.